Трудоголізм: симптоми, причини, і способи позбавлення від руйнівної звички. Дізнайтеся більше про лікування трудоголізму у фахівців Наркологічної Клініки Доктора Долинського.

ТрудоголизмТрудоголізм можна сміливо назвати чумою двадцятого століття в сфері соціального розвитку людства. У міру стрімкого зростання технологічного прогресу і значного розширення сфери послуг та інтелектуальної діяльності, все більше і більше виявлялося компульсивний поведінка в роботі. Людський соціум багато в чому став схожий на мурашник, який вимагає невблаганного прискорення темпу часу і діяльності. Часу і простору на вирішення особистих переживань залишається все менше і менше. Страждання через невирішених переживань посилюються, дозвіл проблем не видно. Тому виникає потреба в уникненні цих труднощів і відходу від життєвих проблем. Наркоманія, алкоголізм, залежність від азартних ігор, співзалежних відносини – це лише невеликий список з тих способів, до яких вдається людина в пошуку порятунку від страждань. Таким же «виходом» в сучасному світі виявився і трудоголізм.

Трудоголізм – це надмірне захоплення робочої діяльністю на шкоду здоров’ю, психологічному стану, сімейних і соціальних ставленням, і особистісному розвитку. Нерідко трудоголізм призводить до перевиснаженими, що закінчується передчасною смертю. Трудоголізм від трудового ентузіазму відрізняється постійністю і неможливістю контролювати цей процес. Симптоми трудоголізму легко визначити неозброєним поглядом. Найпоширеніші з них:

  • Постійні затримки на роботі, сфера інтересів і діяльності поступово звужується виключно до професійної діяльності
  • Ознаки видимого не перехідного фізичного виснаження: кола під очима, схуднення, слабкість і нездужання
  • Емоційна нестабільність: різкі перепади емоцій від радості й ентузіазму до злості, і дратівливості.
  • Загальна емоційна пригніченість і притупленность
  • Зниження інтелектуально-мнестичних показників в сферах, не пов’язаних з роботою
  • Заперечення своєї проблеми, брехня і маніпуляції заради збереження свого стилю життя

Наявність хоча б деяких з цих простих симптомів свідчить про те, що є проблема трудоголізму, і важливо звернутися за допомогою до фахівців. На щастя, трудоголізм добре виліковується і вдається досягати стійкої психокорекції пацієнта навіть у найважчих ситуаціях. Однак важливо розуміти, що відсутність своєчасної допомоги може призвести до виникнення інших залежностей, втрати здоров’я і працездатності, відносин всередині сім’ї та в суціуме.

Дізнайтеся більше про проблему трудоголізм і можливі рішення ситуації – зателефонуйте нам прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!