Лікування шопоголизма. Наслідки шопоголизма. Лікування шопоголизма реабілітація.

Шопоголізм – це форма залежної поведінки, виражена в непереборному бажанні здійснювати непотрібні та часто безглузді витратні покупки. Шопоголізм є поведінкова залежність, набуваючи хронічного характеру, шопоголізм стає істотною проблемою для залежної людини і його близького оточення.

Наслідки шопоголізму – придбання невротичних розладів, порушення соціальної сфери життя людини, наростаючі фінансові труднощі, і найголовніше, неможливість зупинити залежну поведінку шопоголізм. На тлі шопоголізму будь-які інші життєві, в тому числі і сімейні цінності витрачають свої фарби і силу в житті залежного.

Тому лікування шопоголізму за підтримки відділення Doctor Dolinsky Clinical зводиться до терапії залежної поведінки і особистісного розвитку при відновленні і зміцненні здоров’я, фізичних ресурсів клієнта. Лікування шопоголізму проводиться за комплексною методикою терапії залежностей, в рамках якої клієнт працює з психотерапевтом, психологом, коуч-тренером, фізіологами і масажистом. Клієнт має можливість цілодобово отримати консультативну та психологічну підтримку штатних співробітників реабілітаційного центру Doctor Dolinsky Clinical.

Пошук радості в житті, способів її задоволення, це проблема, притаманна всім епохам і цивілізаціям. Як показує практика, підвищення рівня життя і досягнення зони комфорту тільки загострює цю проблему, виводячи її на першочерговий план. Саме брак смаку до життя і задоволення штовхають людей шукати способи вирішення цієї проблеми в неконтрольованому шопінгу. Проте, жодна матеріальна цінність не здатна замінити життєве задоволення, адже його джерелом є творення особистісних якостей і постійний розвиток.

Саме принцип переформування особистості, розвитку характеру і психотерапія комплексів поведінки і сприйняття лежить в основі лікування шопоголізму . Завдяки подібному підходу, фахівці Doctor Dolinsky Clinical домагаються швидких і результативних рішень в життя своїх клієнтів, шопоголізм вже не є непереборною проблемою, відкриваються нові, творчі джерела радості у житті.

Почати лікування шопоголізму в Doctor Dolinsky Clinical ви можете, зв’язавшись з нашими фахівцями! Консультації безкоштовні.

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!