Реабілітація наркозалежності, скільки коштує, до кого звертатися, як вибрати центр?

Відповіді на ці і не тільки питання в Doctor Dolinsky Clinical.

Как выбрать центр реабилитацииРеабілітація наркологічної залежності – це один з методів лікування наркоманії, алкоголізму, і інших залежностей, який полягає в комплексному застосуванні всіх ефективних і визнаних методик терапії залежностей в умовах закритого стаціонару. Реабілітація залежностей є найефективнішим рішенням, так як забезпечує всебічну терапію, максимальну безпеку пацієнта, індивідуальні рішення в конкретній ситуації і сталість застосовуваних методів. На питання, за якими критеріями варто вибирати реабілітаційний центр і скільки коштує лікування наркоманії в реабілітаційному центрі Ви можете отримати відповідь на цій сторінці.

В першу чергу, зіткнувшись із завданням у виборі центру реабілітації для залежних, слід звернути увагу на наступні чинники – професіоналізм, кваліфікація і штат співробітників, умови комфорту, технологічності і безпеки стаціонару, комплексність наданої програми терапії та лікування залежності. Розберемо кожен з цих пунктів.

Якість реабілітації залежностей – професіоналізм співробітників.

lechenie_alkogol_2Лікування наркоманії, алкоголізму чи іншій залежності – це в першу чергу робота між пацієнтом і фахівцем. Для того, що б допомога була всебічною і максимально задовольняла закиди і потреби пацієнта в кожній конкретній ситуації, штат фахівців повинен бути різнопрофільних. Якщо пацієнт хоче отримати ефективну реабілітацію залежності, він повинен працювати не тільки в психологічній і наркологічної сфері свого життя, але так само фізичної, соціальної, особистісної сферах життя. А надати таку допомогу можуть тільки освічені і кваліфіковані фахівці відповідної кваліфікації. Повністю укомплектований штат реабілітаційного центру обов’язково повинен включати такі спеціальності, як: психолог, психотерапевт, лікар нарколог-психіатр, фізіотерапевт і сестринський персонал, консультанти по хімічним залежностям, фахівець з особистісного розвитку (коуч-тренер). Досвід у сфері реабілітації залежностей є вирішальним у визначенні компетентності, адже чим довше фахівець працює саме в цій сфері, тим більше практичних і ефективних методів, а так само свого особистісного терпіння і якостей він може надати пацієнтові.

Відділення реабілітаційного центру – стаціонарні умови лікування.

testfile322Умови стаціонару повинні бути не тільки технологічно і комфортно обладнані, вони повинні бути безпечні. Режим закритого стаціонару в реабілітаційному центрі максимально убезпечить пацієнта від факторів можливого ризику і вживання, забезпечить цілодобовий супровід пацієнта і постійність в терапевтичних процедурах. Тільки комплексний, обладнаний закритий стаціонар здатний забезпечити динаміку одужання і гарантію того, що клієнт буде залучений в програму. Більш того, такий стаціонар є необхідним, що б ізолювати пацієнта з тієї хворобливої середовища, в якій розвивалася залежність, і від соціальної відповідальності, до якої клієнт не готовий, будучи залежним.

Програма терапії залежності – комплексність терапії і науковість методів.

lechenie_narkomaniiДля надання високоякісних послуг центр реабілітації повинен мати свою збалансовану авторську методику надання послуг. Застосування вирваних з різних контекстів методів, які не випробувані співробітниками будуть неефективними. Наявність виведеної досвідом, дослідженнями і практикою єдиної програми одужання від залежностей, стандартів реабілітації є тією самою відправною точкою, яка визначає відповідність послуг запитам пацієнта і результату, який можливо досягти. Відсутність власної програми одужання є ознакою некомпетентності і дилетанства в питанні лікування залежностей.

Програма лікування залежностей не в якому разі не повинна бути односторонньою (по типу трудотерапії або духовного розвитку), інакше просто не вдасться відновити всі сфери життя, пошкоджені залежністю. А значить, проблема не буде подолана повністю, залишаючи високі шанси для ризику зірватися. Комплексна програма терапії залежностей – це методики та методи, спрямовані на відновлення всіх основних сфер життєдіяльності (фізичної, емоційної, соціальної та особистісної) при високому рівні мотивації з наданням усіх необхідних навичок збереження тверезості в кожній конкретній ситуації.

Від сюди слід, що Програма одужання від залежностей не може зводитися до кількох методів, повинна бути індивідуальною і проводитися тільки досвідченими в роботі за даною методикою фахівцями.

Я знайшов відповідний центр, а як зрозуміти справедливість запропонованої цінової політики?

Перше, що важливо розуміти – на реабілітації, як і на здоров’я, не можна економити. Якщо Ви знайшли Центр реабілітації, відповідний вищевказаним критеріям, важливо розуміти, що залучення величезного числа фахівців і залучення стаціонарних обладнаних приміщень не може бути економним. Співробітник обраного Вами центру повинен надати вам розгорнутий прейскурант цін, де вказана вартість кожної наданої послуги і статті витрат протягом обраного Вам терміну проходження програми. 

Я готовий почати курс реабілітації, що далі?

primenyaemyie-metodyi-lecheniya-sroki-lecheniyaДовіртеся фахівцям, і дотримуйтесь вказівок обраного Вами курсу. Важливо відзначити, що при початку реабілітації, для збереження її ефективності вкрай не бажано самовільно переривати курс або вносити будь-які корективи. Довірившись досвіду і навичками співробітників центру Ви максимально убезпечите себе від всіх можливих факторів ризику і зможете отримати гарантований результат по одужанню від залежності.

Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з інформацією сайту Клініки Доктора Долинського, і Ви побачите, що ми максимально відповідаємо критеріям якості послуг, що надаються, і готові надати найгнучкішу і оптимальну цінову політику, відштовхуючись від Вашої ситуації.

Дізнайтеся більше про реабілітацію залежностей – зателефонуйте нам прямо зараз! консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!