Чому ми?

Наші філії розташовані в багатьох регіонах України

Click edit button to change this code.

Дізнайтеся більше, залишивши заявку

або зателефонуйте за номером

Наші фахівці

Долинський Миколай Олександрович
Долинський Миколай Олександрович
Директор відділення
Тішавецький Олександр Арнольдович
Тішавецький Олександр Арнольдович
Спеціаліст по внутрішній роботі
Хижняк Олексій Вікторович
Хижняк Олексій Вікторович
Завідуючий відділенням
Стовбург Ярослав Володимирович
Стовбург Ярослав Володимирович
Лікар-нарколог вищої категорії
Гордієнкова Юлія Володимирівна
Гордієнкова Юлія Володимирівна
Психолог-психотерапевт

Умови проживання

Click edit button to change this code.

 

 

Реабілітація та лікування наркоманії, алкоголізму і інших залежностей у DDC – ми гарантуємо результат навіть в найважчих ситуаціях і допомогу професіоналів!

Клиника-Доктора-ДолинскогоКлініка Доктора Долинського використовує авторську методику реабілітації залежних Ренесанс, в основі якої лежить розроблена доктором Стівеном Кові концепція розвитку особистості. Лікування в Клініці Доктора Долинського направлено на відновлення життєвих принципів, таких як чесність, відповідальність, стабільність міжособистісних відносин. Дана методика є результатом праці групи фахівців України і країн СНД в області наркології, реабілітації, психотерапії. 

Простими словами, фахівці Клініки Доктора Долинського навчають пацієнта вирішувати життєві труднощі, не використовуючи вживання наркотичних речовин та алкоголю. Вживання наркотиків призводить до руйнації чотирьох основних сфер життєдіяльності людини, а саме фізичної, психологічної, соціальної та духовної.

Програма реабілітації залежних Клініка Доктора Долинського розрахована на 6-9 місяців. Вирішальною умовою у розвитку і відновленні цих сфер життя є постійна робота з кваліфікованими фахівцями і часовий чинник. Програма застосовує метод ресоціалізації, який закінчується формою денного стаціонару. Програма складається з чотирьох основних етапів реабілітації:

1. Дослідження причин виникнення залежності у кожного конкретного пацієнта. Проводимо діагностика соціального, психологічного і фізичного стану; первинну консультацію. Пацієнт виконує аналітичні мотиваційні завдання.

2. Формуємо усвідомлене утримування від вживання наркотичних речовин у пацієнта. Проводимо пояснення місце і ролі наркотичних речовин та алкоголю в житті пацієнта. Йде опрацювання стратегії контролю поведінки, пов’язаного з вживанням наркотиків, навчання навичкам профілактики і запобігання зриву.

3. Поліпшення психоемоційного стану пацієнта. Відмова від дисфункциональной психологічного захисту, зміцнення психологічної стійкості. На цьому етапі йде навчання емоційній саморегуляції, розширення позитивного емоційного досвіду, і навчання нових стратегій ефективної поведінки з відчуттями.

4. Підвищення соціального статусу пацієнта. Ми сприяємо налагодженню стабільних відносин з родиною і найближчому оточенні, залученню до навчання і професійного діяльність.

З пацієнтом постійно працюють психолог, психотерапевт, фізіотерапевт. Проводять цілодобову працю консультанти з питань хімічних залежностей. Також спостереження веде лікар-нарколог. Доступні такі послуги, як нейродинамічна аудіопсихокорекція, електросон, а також сауна, басейн, спортзал, в залежності від рекомендацій нарколога та інших фахівців.

Моральним фундаментом побудови роботи нашої організації є сильна командна згуртованість і відданість ряду принципів: тверезості, компетентності, чесності, відкритості і комплексності підходу. Саме завдяки професійній командній роботі ми добиваємося найвищого результату і гарантуємо одужання від залежності навіть у найважчих ситуаціях.

Важливо розуміти: що б не трапилося, вихід є завжди! Найкращий вихід з проблеми Ви можете знайти саме у Клініці Доктора Долинського!

Телефонуйте нам прямо зараз.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!