Лікування героїнової залежності, зняття ломки, детоксикація, реабілітація, відновлення і одужання – повний спектр послуг у DDC.

imagesСьогодні в Наркологічної клініці Доктора Долинського проводиться лікування всіх видів залежностей: наркоманії, алкоголізму, і друге. Проводимо лікування героїнової залежності за авторською методикою реабілітації, із залученням кваліфікованих фахівців. Одним з надзвичайно тяжкий наркотиків сучасності є героїн. Ще недавно героїн був визнаний Самим небезпечним наркотиком, але сьогодні лідируючу позицію зайняв метамфетамін. Історія виникнення героїну йде корінням в старовину. Ще тисячі років тому народи Середньої Азії і Близького Сходу застосовували наркотичних ефект макове соломки, з якої пізніше був екстрагований героїн. Двома століттями раніше нашого часу героїн отримали в чистому вигляді, Використовуючи як препарат проти кашлю, однак вже тоді його наркотична природа була очевидна. Сьогодні героїн заборонений у всіх країнах ООН, представляючи загрозу Не тільки здоров’ю, а й національній безпеці народам Землі. Залежність від героїну – це хвороба, виражена в непереборному і НЕ контрольованому прагнення вживати героїн. Залежність від героїну часто є важкою, часто ін’єкційне наркоманією.

Залежність від героїну вражає особистість хворого як на психічному, так і фізичному рівні. Героїн впливає на психіку і нервову систему вживає, Змінюючи її на біохімічний рівні. Позбутися від героїнової залежності в рамках нашої програми дозволяють методики клініки і підхід фахівців. 

Ми гарантуємо результат одужання від героїнової залежності навіть в найважчих випадках. Сьогодні DDC є лідером у своїй діяльності, показую Передові характеристики одужання по Україні.  

До чого призводить вживання героїну? Наслідки і ознаки вживання героїну.

hqdefaultВизначити героїнової сп’яніння не складно. Різко суджені зіниці очей, відсутність реакції на освітленість, видиме виснаження тіла і худоба, сліди ін’єкцій на руках, загальмованість реакції, безпричинна радість, сонний стан – все це ознаки вживання героїну на ранніх етапах. Тривале вживання героїну виражено в наступних ознаках: множинні запалення на шкірі в місцях ін’єкцій і не тільки, асоціальність поведінки і скритність, повне виснаження тіла, тромбоз (видиме розширення вен, посиніння шкіри), особливо на нижніх кінцівках, карієс, і багато іншого.

Героиновая залежність призводить до комплексного руйнування всього життя залежного, психіки і здоров’я. Порушуються функції печінки (аж до цирозу), нирок, ендокринної та серцево-судинної системи. Відсутність гігієни в житті залежного провокує зараження ВІЛ-інфекцією та гепатитом. Зникає мотивація до життєвого розвитку, почуття цінності життя атрофується. Відбувається повне руйнування особистості, придушення вольових центрів психіки людини. Залежний ставати асоціальною, що часто закінчується притягненням до кримінальної відповідальності. Якщо залежність від героїну не зупинити, то вона призведе до болісної смерті.

Как остановить героиновую зависимость? Комплексное решение в Клинике DDC!

Лечение метадоновой зависимостиПозбутися від героїнової залежності можливо! Гарантоване одужання можливо досягти, звернувшись до фахівців. Наркологічна Клініка DDC – це комплексні умови реабілітації та терапії залежних в умовах технологічного стаціонару і при цілодобової підтримки кваліфікованих фахівців. На азе стаціонару проводимо відновлення всіх сфер людської діяльності: фізичної, соціальної, особистісної та емоційної. Лікування героїнової залежності в DDC складається з наступних етапів:

  1. На базі відділення проводитися повноцінний детоксикація від героїну і продуктів його розпаду. Проводимо фізичне відновлення за допомогою медикаментозних препаратів, роботи з фахівцями, помірних фізичних навантажень, нормированном режимі дня і харчування.
  2. Відновлення психіки та емоційної сфери проводитися при груповій і персональної роботі з психологом і психотерапевтом. Усуваються причини залежності на психологічному рівні в кожному конкретному випадку. Проводить консультації лікар нарколог-психіатр вищої категорії, який при необхідності може призначити медикаментозне супровід – лікування наркоманії препаратами.
  3. Особистісна сфера розвитку – це відновлення мотивації і цілеспрямованості, визначення життєвих цілей, орієнтирів і дотримання ним. Профілактика зриву і придбання всіх необхідних навичок для підтримки тверезості відштовхуючись від ситуації, що склалася у кожного пацієнта. Для реалізації особистісного відновлення пацієнт поміщається Терапевтичну Середу, яку курує консультантами і коуч-тренером.
  4. Починаючи з потрапляння в терапевтичну середу і закінчуючи плавним виходом в соціум з залученням в професійну і навчальну діяльність, пацієнт вчитися змінювати деструктивні моделі поведінки і взаємини з іншими людьми на позитивні і творчі, що представляє собою ресоціалізацію клієнта.

Фахівці Клініки Доктора Долинського надають допомогу, відштовхуючись від таких принципів: відкритість і прозорість методів, довірчі відносини з пацієнтом, індивідуальний підхід до кожного. Ми гарантуємо стовідсотковий позитивний результат і якість послуг, що надаються!

Важливо якомога швидше почати лікування героїнової залежності – адже від зволікання залежить саме життя! Зателефонуйте нам прямо зараз, і ми почнемо вирішення проблеми вже сьогодні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!