Умови проживання та лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей в DDC!

Клиника-Доктора-Долинского-2Лікування наркоманії та лікування алкоголізму – це в першу чергу умови проживання. Адже якісна реабілітація в тяжкій проблемі не може бути вирішена тільки втручанням фахівців. Необхідні спеціальні умови для комплексного та повноцінного одужання від залежності. Сьогодні Ви можете отримати такі умови, почавши лікування наркоманії і алкоголізму в Клініці Доктора Долинського! Що таке умови проживання в DDC? Це три повноцінних укомплектованих відділення на базі двох корпусів Клініки. Корпуси мають ДЕНДРА- парком і закритою провітрюваної територією площею в 2000 квадратних метрів. Самі ж корпусу мають загальну площу проживання в 1200 кв.м і 800 кв.м відповідно. Більше фотографій можете подивитися тут!

Вирішальною перевагою при виборі нашої Клініки Ви визначите високий рівень комфорту, затишну атмосферу, повну технічну оснащеність відділень. На базі Клініки Доктора Долинського:

  • Два просторих корпусу з повноцінними умовами для життя (кухня, їдальня, тренінгові зали, сан. Вузли)
  • Спортивні майданчики та тренажерні зали для пацієнтів
  • Маніпуляційні та терапевтичні кабінети для надання відповідних послуг (масаж, рефлексотерапія і т.п.)
  • Дві сауни для постійного користування

Якщо Ви вирішили звернутися за допомогою в лікуванні хімічних і поведінкових залежностей – стаціонар є найкращим рішенням. Так як в умовах стаціонару Ви не тільки забезпечите себе і близьких від непередбачених ситуацій, але так само отримаєте повний спектр комплексних послуг за індивідуальною програмою одужання. Ми пропонуємо найкращі рішення з гарантованим результатом одужання від залежності. А крім цього найкомфортабельніші і укомплектовані умови!

Ми гарантуємо якість надання послуг і результат одужання – телефонуйте нам прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!