%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Турбота про дітей – запорука здорового майбутнього нашої країни!

Однією з цілей нашої діяльності є сприяння профілактичній роботі щодо запобігання наркотизації країни, і ми розуміємо, що неблагополучне і травмюче становище, в якому живуть багато дітей нашої держави є одним з основних факторів, який забезпечує процвітання наркоманії та алкоголізму.

Тому ми вкрай зацікавлені не тільки в розвитку здорового способу життя серед молоді та дітей, але так само в благодійній діяльності, спрямовану на допомогу дітям-сиротам, хворим важкими захворюваннями, дітям з неблагополучних сімей.

Важливо розуміти, що навіть незначна допомога з боку кожної небайдужої людини може обернутися десятками і сотнями вчасно врятованих дитячих життів.


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Клініка лікування онкології “Сяйво надії”

Благодійна організація «Сяйво надії» сприяє профілактиці і лікуванню онкологічних та інших важких захворювань у дітей, які не в змозі отримати кваліфіковану допомогу і потребують допомоги ззовні.

Благодійна організація «Сяйво надії» в першу чергу займається адресною допомогою постраждалим дітям, у вигляді матеріальних пожертвувань, зібраних зусиллями багатьох людей і окремими меценатами в рамках фонду організації.

Більш того, «Сяйво надії» сприяє забезпеченню клінік і лікарень новими прогресивними технологіями, медикаментами та апаратурою, яка необхідна для ефективного лікування онкологічних захворювань і інших важких хвороб.

Так само організація «Сяйво Надії» надає правову та інформаційну підтримку дітям та їхнім родинам, коли ті опиняються в безвихідному становищі.
1000-60


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Допомога знедоленим – “Медіапаспорт”

На питання «Чи хочете Ви надати допомогу дітям-сиротам?» Багато хто з нас скажуть: «Звичайно ж, так». А на питання «Як саме ви хочете допомогти дітям?» Більшість відповідають: «Зібрати речі, книжки, іграшки та передати їх в дитячий будинок» або «Влаштувати свято для дітей з частуваннями, іграми та розвагами». Це, звичайно, все непогано, але так наше суспільство просто намагається «відкупитися» від проблеми дітей-сиріт. Адже дітям, насправді, потрібно зовсім інше. Дітям потрібна щаслива любляча їх СІМ’Я!

А для того, щоб вона у них з’явилася, потрібно не просто міркувати про проблему сирітства в загальному, а розповідати про кожну конкретну дитину. Саме для цього створений портал mediapasport.com.ua, на якому ви зможете не тільки ознайомитися з анкетами дітей, але також знайти корисні відеоролики, фільми, бібліотеку для батьків, інформацію про форми влаштування дітей в сім’ю і багато іншого.

МП