Хвороба клептоманія – нав’язлива потреба в деструктивній поведінці. Що таке клептоманія і як лікувати хворобу. Опис та методи позбавлення від проблеми.

КлептоманияКлептоманія – це нав’язлива потреба в скоєнні дрібних крадіжок. Людина, схильна клептоманії не здатний контролювати свою проблему, і часто відчуває під її гнітом борошна докори сумління і морального невідповідності. Сьогодні до цих пір в психотерапевтичної середовищі не існує єдиної думки з приводу того, що таке клептоманія, і чим вона викликана. У школі класичної психіатрії клептоманія класифікується як неврологічний розлад, і підхід до його лікування переважно медикаментозний.

Однак ефективність подібних методів сумнівна і явно не здатна усунути саму проблему. Психотерапевтичний підхід має на увазі медикаментозну підтримку, коли це необхідно, однак тільки як допоміжний метод. Основні методи – це навчання навиком збереження «чистоти» своєї поведінки, консультативна підтримка в рамках індивідуальних і групових сесій. Такий підхід дозволяє позбутися від проблеми до стовідсоткової ефективності і повністю збігається з методами лікування залежностей. У розрізі цих результатів клептоманію нерідко відносять до особливого роду поведінкових залежностей, де відсутня мотив споживання, проте абсолютно характерні всі риси залежної поведінки.

В рамках Наркологічної Клініки Доктора Долинського ми проводимо всебічне лікування клептоманії, враховуючи особливості і неврологічну специфіку цього захворювання. Комбінуючи на базі клінічного стаціонару всі ефективні методики ми добиваємося впевненого одужання від клептоманії. Наш принцип: це індивідуальний підхід до кожного пацієнта, всебічна підтримка, науковість і виправданість методів, тільки кваліфікований персонал, побудова довірчих відносин. Сьогодні ми лідируємо на ринку лікування залежностей і гарантуємо стовідсотковий результат одужання від клептоманії навіть в найважчих ситуаціях.

Зіткнулись з проблемою клептоманії? Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримайте ефективні рішення саме для Вас! консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!