Лікування від алкоголізму і кодування, кодування від алкоголізму – нові методи і послуги в Doctor Dolinsky Clinical!

Кодирование от алкоголизмаЛікування алкоголізму в Doctor Dolinsky Clinical не обмежується тільки процедурами реабілітації та очищення організму. Фахівці Клініки Доктора Долинського зацікавлені в максимальній гарантії одужання пацієнта від алкоголізму, надаючи комплекс послуг по після лікувальної терапії та підтримки клієнта. Однією з таких послуг є процедура суггестії на психіку і свідомість пацієнта, з метою викликати стійке відторгнення від вживання спиртного на психічному і рефлекторному рівні. У народі така процедура називається “кодування від алкоголізму”. Ми не проводимо кодування від алкоголізму в стандартному розумінні цього слова. Більшість методів установки психологічних бар’єрів для вживання алкоголю малоефективні, так як мають на увазі разові процедури, компетентність багатьох фахівців викликає сумніви.

Кодування від алкоголізму в Doctor Dolinsky Clinical – це комплексна методика з психотерапевтичної, гіпнологіческой, фізичної та відновлювальної роботи пацієнта з цілим штатом компетентних фахівців. Залучаючи клієнта в відносно не малий термін на базу стаціонару і проводячи комплексну детоксикацію організму ми забезпечуємо стовідсоткову чистоту від алкоголю на момент проведення процедури. Повне виведення алкоголю з крові пацієнта і хоча б тижневий період чистоти свідомості і психіки є першорядним фактором, що визначає ефективність методики кодування при алкоголізмі.

Лечение хронического алкоголизмаЗалучення медикаментозних алкоблокаторов, очищення організму, проведення курсу психотерапевтичної роботи і серії гіпнологіческіх сеансів, проведення безпосередньо процедури суггестивного кодування в спеціалізованих умовах стаціонару дозволяють досягти оптимальний і гарантований ефект відторгнення прийому спиртного на фізичному, психічному і свідомому рівні. Запорука успіху кодування від алкоголізму в Клініці Доктора Долинського забезпечується не тільки зовнішнім впливом, але так само і внутрішньою роботою пацієнта над самим собою при всебічній підтримці фахівцем, досягається високий рівень мотивації клієнта припинити пити і зупинити залежність від алкоголю.

Клініка Доктора Долинського проводить кодування від алкоголізму в місті Київ на базі спеціалізованої клініки. Залучення фахівців вищого рівня, створення стаціонарних умов відновлення і проведеної роботи а так само індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють нам досягти ефективного результату навіть в найважчих ситуаціях.

Позбавлення від алкоголізму можливо – зверніться до фахівців Doctor Dolinsky Clinical прямо зараз, і почніть рішення проблеми вже сьогодні!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!