Комплексний підхід в реабілітації: чому важливий комплексний підхід?

Клиника-Доктора-Долинского-2Лікування залежних сьогодні представлена цілим спектром найрізноманітніших послуг в цьому секторі ринку надання послуг. Часто це різноманітність призводить до розгубленості. Яку послугу вибрати і у кого, що б отримати найкращий результат? Звичайно, ж кожна компанія-реалізатор пропонує саме свої методики, і буде агітувати тільки за себе. Дуже спокусливо звучать слогани, які регламентують позбавлення від залежності на сто відсотків за два-три дні тощо. Як же вибрати якісного і надійного партнера, який дійсно допоможе подолати алкоголізм або наркоманію? Важливо підходити до цього питання згідно критеріям ефективності, які виходять безпосередньо від природи проблеми та наукових досягнень в цій області.

Критерії сумлінного лікування залежностей: комплексний підхід і професіоналізм.

реабилитация зависимыхВвівши в пошуковій системі запит “лікування залежних” Ви побачите цілий ряд пропонованих послуг. Багато з них безсумнівно є корисними і необхідними в подоланні аддикции. Найпоширенішими послугами з лікування залежностей є:

  • Детоксикація
  • Реабілітація
  • Підшивка
  • Кодування

Це найпоширеніші послуги в даній сфері. Однак визначити ефективність і якість послуг, що надаються буває досить проблематично. Нижче представлені критерії, відповідність яким гарантує якість лікування і терапії.

Першим критерієм є наявність ліцензованої методики і сертифікування працюючих фахівців. В Україні на жаль не проводять єдину сертифікацію центрів реабілітації залежних, однак наявність запатентованої методики при залученні відповідних фахівців є обов’язковим. Так само всі фахівці центру мають у своєму розпорядженні сертифікатами та іншими документами, що підтверджують їх компетентність в даному профілі. Так само важливим є оснащеність і укомплектованість стаціонару всіма необхідними приміщеннями і технологічемі для надання заявлених послуг.

Другим і найважливішим критерієм є комплексність послуг, що надаються. Важливо розуміти, що вищевказані методики окремо дають дуже низький відсоток ефективного одужання. Тільки комплексний підхід за єдиною програмою одужання з об’єктивними критеріями оцінки у відповідних умовах здатний дати надійний і гарантований результат позбавлення від хімічних залежностей. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, прозорість і відкритість методів, відкритий діалог і довірчі відносини з клієнтом є базовими етичними принципами для реалізації якісного лікування і реабілітації.

Дізнайтеся більше про те, як почати лікування залежних з гарантованим результатом – зателефонуйте нам прямо зараз! консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!