Лікування алкоголізму надовго — Doctor Dolinsky Clinical.

alkogolizm_0-300x217Doctor Dolinsky Clinical – це наркологічний центр європейського рівня. Проводячи лікування алкоголізму, ми забезпечуємо клієнта необхідними для комплексного оздоровлення умовами проживання, турботу і допомогу надають тільки компетентні фахівці. Вартість лікування алкоголізму конкретно в своєму випадку ви зможете визначити, зв’язавшись з нами по телефону.

Методика, за якою ми проводимо лікування алкоголізму, запатентована, і є надбанням більш ніж десятирічної праці фахівців, науковців з України та країн СНД. Наш метод – це комплексна реабілітація алкозалежних, з відновленням всіх, порушених алкоголем сфер життя. Проводимо детоксикацію, фізичне відновлення, психотерапевтичну та тренінгову роботу.

Пропонуємо так само ознайомитися з можливістю лікування алкоголізму в Україні.

Один з головних принципів, на початку лікування алкоголізму, це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що навіть у найважчих випадках фахівці зможуть допомогти людині саме в її ситуації.

Ми розділили лікування від алкоголізму на чотири етапи, пройшовши які, пацієнт зможе знайти достатньо сил, знань і вольових ресурсів, для того, щоб не повертатися до вживання алкоголю.

Діагностика, медикаментозне лікування алкоголізму, детоксикація.

lechenie_alkogol_2-300x196Лікування від алкоголізму починається з діагностики вживання. Аналізуємо протікання захворювання, стаж вживання і те, як хвороба алкоголізм відбилася на фізичній, психологічній та соціальній сфері життя клієнта. У разі необхідності, проводимо медикаментозне лікування алкоголізму, детоксикацію – зняття абстинентного синдрому при алкоголізмі. Часто вивід із запою – це необхідний захід, адже абстинентний синдром від алкоголізму може виявитися летальним. Лікування алкоголізму препаратами, це не тільки детоксикація. На базі відділення працює лікар-нарколог вищої категорії, і в кризовій ситуації може призначити відповідні препарати, які допоможуть хворому подолати наслідки від алкоголізму.

Фізичне та емоційне відновлення після алкоголізму. Психотерапія алкогольної залежності.

Нормований режим дня, комплексне здорове харчування, помірні фізичні навантаження, тілесно-орієнтована терапія, банний комплекс та фітотерапія, прийом масажиста і лікаря-рефлексотерапевта, доступ в тренажерний зал дозволяють людині швидко привести себе в фізичну форму після зняття абстинентного синдрому. Фізичне відновлення – важливий етап в лікуванні алкоголізму, адже тільки так людина може мобілізувати свої душевні і особистісні ресурси, щоб подолати залежність від алкоголю.

Крім відновлення відразу проводимо терапію алкозалежності, з’ясовуючи в кожному конкретному випадку місце і роль алкоголю в житті, що змушує вживати алкоголь і яких зусиль людина може зробити, щоб гарантувати неповернення в алкогольну залежність. Наші фахівці: психологи, психотерапевт і консультанти по хімічним залежностям надають цілий арсенал знань і практичних навичок щодо подолання алкоголізму на психологічному і свідомому рівні. Вивчаючи цей матеріал на групах та індивідуально, людина виробляє необхідні для збереження тверезості звички.

Дізнайтесь більше про лікування алкоголізму, зв’яжіться з нами негайно!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!