Лікування розладів харчової поведінки, лікування булімії, реабілітація

Лечение булимии в Киеве

Булімія – це один із розладів харчової поведінки, виражений в неперебороному переїданні, непереборної хворобливої залежності самооцінки від ваги свого тіла, та системному нездоровому застосуванням методів з контролю ваги свого тіла (викликання блювотного рефлексу і т.п.), що порушує здоров’я. Реабілітація і терапія всіх видів залежностей, в тому числі і комплексне лікування булімії сьогодні проводиться в Клініці Доктора Долинського.

Булімія призводить до множинних фізичних і психічних відхиленнях, якщо нервову булімію не зупинити. Ці зміни можуть мати необоротній характер, і завжди приводить до передчасного летального результату. Нервова булімія контролює всі процеси людської життєдіяльності у колі свого синдрому. Нормальне життя людини унеможливлюється, настає повне порушення всіх сфер життя, патологічна залежність прогресує і може виражатися в асоціальній поведінці і вживанні наркотиків або алкоголю.

Лечение булимии реабилитацияКраще рішення – це провести лікування булімії на базі стаціонару із залученням кваліфікованих фахівців. Клінічні умови дозволяють отримати все необхідне для одужання і гарантії постійності і ефективності застосовуваних методів.

Зволікати не можна, чим довше залежний залишатиметься в хвороби, тим складніше буде провести ефективне лікування і тим більше наслідків булімії доведеться усувати.Лікування булімії є обов’язковим, так як хворий булімією повністю втрачає контроль над своєю поведінкою. Неможливо позбутись від булімії за допомогою сумнівних непрофесійних методів без допомоги фахівців або самостійно. 

Програма одужання від булімії в DDC увазі відновлення всіх, порушених булімією сфер – фізичної, психологічної, емоційної і особистісної – із залученням всіх необхідних для цього фахівців.

Лікування булімії на базі Клініки терапії залежностей DDC – це весь спектр необхідних послуг для гарантованого одужання від булімії. Ми проводимо реабілітацію і терапію за індивідуальною програмою одужання, беручи конкретні рішення в кожній ситуації, що склалася.

Особистісна психотерапія для усунення причин булімії та набуття практичних навичок для звільнення від хвороби. Програма особистісного розвитку, спрямована на реалізацію кращих рис особистості клієнта і втілення їх у реальне життя.

Залучення профільних фахівців, авторська персоналізована методика і сталість проведених заходів дозволяють нам гарантувати одужання від булімії навіть в найважчих ситуаціях.

Зіткнувшись з булімією не можна втрачати час! Телефонуйте нам прямо зараз і отримаєте ефективні рішення саме у Вашій проблемі! 


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!