Клептоманія. Клептоманія у підлітків, що робити? Лікування клептоманії.

Клептоманія – це вид поведінкового розладу, який виражений в непереборної тязі до крадіжок, причому цінність викраденого не має ніякого значення, так як залежність від злодійства виникає з самого процесу. Клептоманія є соціально шкідливою залежністю, так як потерпілий не може контролювати свою поведінку, і це може завдати шкоди йому самому, а так само близькому оточенню. Лікування клептоманії самостійно не реалізовується, так як клієнт без допомоги фахівців не здатний визначити і усунути ті несвідомі рефлекси, які формують тягу до крадіжок.

Клептоманія піддається терапії, фахівці клініки реабілітації DDC успішно застосовують психотерапію, як основний метод, на якому будується лікування клептоманії. Робота з психологом і психотерапевтом стає ефективною завдяки тому, що в процес одужання від клептоманії залучена особистість клієнта. Вольові ресурси і переусвідомлення проблеми дозволяють повернути контроль над поведінкою і надалі позбутися клептоманії повністю.

Лікування клептоманії на відділенні реабілітаційного центру DDC здійснюється у вигляді психотерапії, терапії особистісного розвитку і психологічної допомоги в умовах закритого стаціонару. Постійна залученість клієнта в процес одужання від клептоманії є обов’язковою умовою для того, щоб терапія клептоманії була ефективною.

Лікування клептоманії в центрі реабілітації DDC включає обов’язкову соціалізацію клієнта. Поступовий вихід в соціум за підтримки фахівців, груповий формат лікування клептоманії і можливість розбирати критичні ситуації відразу після виникнення робить зміну поведінки і звичок максимально безболісною.

Лікування клептоманії на базі DDC – це так само всебічний розвиток клієнта. Клієнт має можливість розвивати фізичну сферу свого життя і здоров’я, соціальну, особистісну і емоційну сфери. Для цього реабілітаційний центр DDC надає роботу з коуч-тренером, лікарями-фізіологами, масажистом і рефлексотерапевтом. Клієнт має доступ до тренажерного залу, спортивному майданчику, банного комплексу.

Почніть лікування клептоманії, зв’язавшись з нашими фахівцями! Консультації безкоштовні.

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!