Doctor Dolinsky Clinical – Лікування наркоманії Київ.

site_aide-ecoute-cphotographee-eu-fotolia-com_-400x298Наркологічна клініка Doctor Dolinsky Clinical проводить лікування наркоманії та інших залежностей, застосовуючи авторську методику лікування залежностей в Україні. Doctor Dolinsky Clinical знаходиться в місті Київ, надаючи своїм клієнтам відділення європейського рівня проживання. Перше завдання, яке ставлять фахівці Doctor Dolinsky Clinical, проводячи лікування наркоманії та інших залежностей,  це турбота про клієнта.

В кожному конкретному випадку ми складаємо індивідуальну програму лікування наркоманії, відштовхуючись від запитів і потреб клієнта.

Ми працюємо на результат – наша команда створена людьми, відданими своїй справі. Людяність і розуміння кожного з боку співробітників дозволяє клієнтові повірити в свої сили і почати одужання навіть у найважчому випадку.

Лікування наркоманії проводить штат співробітників, кожен з яких спеціалізується в тій чи іншій сфері відновлення особистості – фізичній, психологічній, соціальній та особистісній. Головною запорукою тверезості наших клієнтів є робота з професіоналами, компетентними у своїй справі. Наявність вищої освіти, досвіду роботи і відповідної сертифікації для професіоналів Doctor Dolinsky Clinical є обов’язковими.

На сьогоднішній день фахівці центру реабілітації Doctor Dolinsky Clinical визнані одними з кращих у своїй справі по Україні.

Пропонуємо Вам ознайомитися з можливістю лікування наркоманії в Україні.

Лікування наркоманії – етапи одужання від залежності.

primenyaemyie-metodyi-lecheniya-sroki-lecheniya-400x163Наркологічна клініка Doctor Dolinsky Clinical застосовує запатентовану методику лікування наркоманії. Наша програма є результатом більш ніж десятирічної праці вчених і фахівців з України, Росії та Болгарії. 

Ефективною реабілітація наркозалежних може бути тільки в тому випадку, якщо пацієнт відновить всі грані життя, яких торкнувся наркотик. Фізичне та психічне відновлення, засвоєння необхідні навички збереження тверезості та подолання психологічних бар’єрів, що заважають вести здорове повноцінне життя – ось зміни, яких досягає клієнт у рамках Програми Doctor Dolinsky Clinical. 

Завдяки досягненням наших спеціалістів ми вивели чотири етапи ефективного лікування наркоманії, пройшовши які клієнт більше не захоче повертатися до вживання наркотиків.

Перший етап: діагностика наркоманії, детоксикація від наркотиків, мотивація.

lechenie_narkomanii-1-400x267Діагностика наркоманії, ось з чого необхідно почати лікування наркоманії. тільки розуміючи природу захворювання у кожній конкретній ситуації ми зможемо знайти відповідні методи ефективного видужання. Діагностика залежності – це обстеження соціального, емоційного і фізичного стану пацієнта. Є можливість провести тест на вживання наркотиків На базі Клініки для розуміння природи залежності. Ми застосовуємо виключно індивідуальний підхід до клієнта, тому провести діагностику вживання наркотиків просто необхідно. 

Мотивація на реабілітацію залежності – це робота з клієнтом психологічної служби Doctor Dolinsky Clinical, в ході якої залежний усвідомлює необхідність почати лікування наркозалежності. В екстрених ситуаціях можливий виїзд фахівця додому. Проводимо мотиваційні роботи з клієнтом. Ми не надаємо примусове лікування наркоманії, так як це законодавчо заборонено. 

Другий етап: відновлення організму і психіки від вживання наркотиків.

Забезпечити ефективне і максимально можливе відновлення покликані умови клінічного стаціонару. В умовах Клініки клієнт повністю ізольований від факторів високого ризику і супровід фахівців. Застосовуємо комплексний підхід, що включає в себе психотерапію, медикаментозне втручання – лікування наркоманії препаратами, нормованого режиму дня, харчування та навантажень, фізіотерапію широкого профілю. Така стратегія дозволяє досягти максимально швидкий і повний результат відновлення здоров’я та психіки. 

Тільки відновлення емоційної стабільності і розсудливості може зайняти від 3-х місяців. Це мінімальний термін, за який організм повністю виводить наркотичні токсини з усіх життєво важливих органів і систем. Вживання наркотиків завдає нерідко непоправної шкоди здоров’ю і психіці.

Третій етап – реабілітація наркоманії, позбавлення від залежності. ресоціалізація пацієнта.

Реабілітація залежності дозволяє досягти усунення причин залежності на психічному та емоційному рівні. Реабілітація – це один з найважливіших етапів в одужанні від наркоманії. Реабілітація залежності – це глибока всебічна психотерапія,  індивідуальні консультації та групові сесії психолога і психотерапевта. Фахівці з хімічним залежностям озброюють пацієнта необхідними знаннями і практичними навичками для протидії залежності і підтримки тверезості.

Пацієнт проходить етап ресоціалізації – докорінної зміни моделей поведінки і взаємин у соціумі. Ресоціалізація починається з потрапляння клієнта в Терапевтичну Середу, робочу групу залежних, і закінчується поступовим виведенням пацієнта в соціум за підтримки фахівців.

Досягаються корінні особистісні змі.

Одужання від залежності – підтримка близького оточення і сім’ї залежного. Посильна допомога фахівців в будь-якій ситуації.

Фахівці Клініки Доктора Долинського надають базу для комплексного одужання від наркоманії навіть у найважчих випадках. Застосовуючи комплексні методи, індивідуальний підхід і прозорість роботи ми досягаємо максимальної довіри з боку клієнта і гарантуємо повне одужання від наркоманії!

Одужання від наркоманії – це процес, який так само важливо проводити і при залученні близького оточення, сім’ї залежного. Тоді вдасться подолати бар’єр нерозуміння між залежним і родичами, провести профілактику ситуацій високого ризику зірватися в сімейних відносинах, зробити підтримку сім’ї ефективної і терапевтична під час одужання від залежності.

Я зіткнувся з проблемою наркоманії – що робити?

Ми готові допомогти Вам цілодобово, надаючи посильну консультаційну, інформаційну та терапевтичну підтримку. У разі необхідності можливий надамо виїзд фахівців додому, для вирішення критичних ситуацій.

Залежність від наркотиків – це смертельне захворювання, контроль над яким є ілюзорним а результат – завжди непередбачуваний. Якщо Ви зіткнулися з проблемою наркоманії – не втрачайте час, зателефонуйте нам прямо зараз, і ми надамо результативні рішення саме у Вашій ситуації.

Якщо Ваші близькі або Ви, зіткнулися з проблемою наркоманії – НЕ втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, и отримайте ефективні рішення сами у Вашій ситуации.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!