Лікування пивного алкоголізму. Лікування пивного алкоголізму Київ. Як позбутися від пивного алкоголізму?

free from alcoholismПивний алкоголізм – це форма хімічної залежності, яка, не будучи зупинена, призводить до важко оборотних фізичних наслідків і до хронічного алкоголізму. Наслідки пивного алкоголізму – зміна анатомії тіла на генетичному рівні, деградація інтелектуальних здібностей та емоційної сфери життя, руйнування відносин з соціумом, сім’ї. Позбутися від пивного алкоголізму самостійно практично неможливо, тому треба почати лікування алкоголізму у фахівців. Зі ста алкоголіків тільки до п’яти чоловік мають сили кинути пити і зберегти тверезість надовго. Оскільки хвороба несе важкі і незворотні наслідки, лікування пивного алкоголізму є необхідним заходом.

Наркологічний центр DDC розробляє комплексні методики для лікування всіх видів залежностей. Ми проводимо лікування пивного алкоголізму на всіх стадіях захворювання, головним критерієм роботи є індивідуальний підхід до кожного клієнта і реальні зміни на фізичному, психологічному та соціальному рівні життя клієнта. Ключова установка, з якою клієнти починають лікування пивного алкоголізму – це поліпшення якості життя і набуття навичок збереження тверезості. Особистісний розвиток і ті зміни, які клієнт бачить в своєму житті в міру проходження програми, є стійким мотиватором для усвідомленого утримання від алкоголю.

При необхідності проводимо детоксикацію алкоголізму, під супроводом лікаря-нарколога. Надаємо лікування алкоголізму препаратами, за допомогою медикаментозної  підтримки.

Пивний алкоголізм змушує постраждалих шукати кошти для порятунку. Лікування пивного алкоголізму народними засобами, кодування від алкоголізму, і багато інших методів користуються популярністю, але не дають ніяких гарантій збереження тверезості, так як особистісні ресурси пацієнта залишаються незадіяними, пацієнт є споживачем. Залучення особистості пацієнта і його усвідомлення є тим фактором, який робить лікування пивного алкоголізму на базі DDC ефективним, а результати виразними.

Дізнатися більше про лікування пивного алкоголізму Ви можете, зв’язавшись з нашими фахівцями по телефону!

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!