Лікування шопоголізму – психологічна допомога від фахівців!

ШопоголизмНепереборне бажання здійснювати необдумані та даремні покупки називаються шопоголізмом. Шопоголізм є формою поведінокової залежності – аддиктивної поведінки. При розвитку проблеми, шопоголізм стає істотною проблемою для залежної людини і його близького оточення. Ця проблема позбавляє людину від контролю над власним розсудком, тому у крайніх стадіях вона потребує допомоги. Чи необхідно починати лікування шопоголізму амбулаторно? Лише у крайніх випадках. Частіше за всього мова йде про психологічну допомогу, яка надається в рамках денного стаціонару.

Наслідки шопоголізму.

Наслідки шопоголізму – придбання невротичних розладів, порушення соціальної сфери життя людини, наростаючі фінансові труднощі, і найголовніше, неможливість зупинити залежну поведінку шопоголізм. На тлі шопоголізму будь-які інші життєві, в тому числі і сімейні цінності витрачають свої фарби і силу в житті залежного.

Тому лікування шопоголізму за підтримки відділення DDC зводиться до терапії залежної поведінки і особистісного розвитку при відновленні і зміцненні здоров’я, фізичних ресурсів клієнта. Лікування шопоголізму проводиться за комплексною методикою терапії залежностей, в рамках якої клієнт працює з психотерапевтом, психологом, коуч-тренером, фізіологами і масажистом. Клієнт має можливість цілодобово отримати консультативну та психологічну підтримку штатних співробітників реабілітаційного центру DDC.

Пошук радості в житті, способів її задоволення, це проблема, притаманна всім епохам і цивілізаціям. Як показує практика, підвищення рівня життя і досягнення зони комфорту тільки загострює цю проблему, виводячи її на першочерговий план. Саме брак смаку до життя і задоволення штовхають людей шукати способи вирішення цієї проблеми в неконтрольованому шопінгу. Проте, жодна матеріальна цінність не здатна замінити життєве задоволення, адже його джерелом є творення особистісних якостей і постійний розвиток.

Саме принцип переформування особистості, розвитку характеру і психотерапія комплексів поведінки і сприйняття лежить в основі лікування шопоголізму . Завдяки подібному підходу, фахівці DDC домагаються швидких і результативних рішень в життя своїх клієнтів, шопоголізм вже не є непереборною проблемою, відкриваються нові, творчі джерела радості у житті.

Зателефонуйте нам прямо зараз, та отримайте безкоштовну консультацію за телефоном або на відділенні!

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!