Лікування залежності від солей. Лікування сольової залежності Київ. Ознаки сольової наркоманії.

Наркологічна клініка DDC проводить лікування наркоманії в умовах закритого стаціонару, де клієнт цілодобово залучений в програму одужання під супроводом тільки кваліфікованих фахівців. Лікування залежності від солей – це комплексні заходи, спрямовані на ізоляцію пацієнта від можливості вжити солі, медикаментозну підтримку, терапію поведінки і психіки, фізичне відновлення.

Солі – узагальнена назва ряду синтетичних наркотиків, які відносяться до класу стимулюючих речовин. Зараз солі повсюдно поширені в Україні. Купити солі в Києві пропонує безліч трафаретної і друкованої реклами, яку зловмисники поширюють на стінах вулиць і площ.

Вживання солей наслідки.

Ефект від вживання солей схожий з амфетаміном, і має аналогічну симптоматику: значне розширення зіниць, підвищена моторика мови, непосидючість, неадекватна поведінка. Наслідки вживання солей виражені в різкому зниженню ваги тіла, порушення біоритмів і харчової поведінки, млявості і мало активності між періодами вживання солей. Однак це далеко не найстрашніші наслідки вживання солей. Руйнування нервової системи і головного мозку, яке супроводжувано психозами, розладами сприйняття, галюцинаціями, епілептичними припадками, порушенням координації, небезпекою поведінки для себе і оточуючих, такі наслідки можуть бути навіть у разі, коли вживання солей було епізодичним.

Залежність від солей лікування.

Оскільки характер наслідків від солей може бути незворотнім, лікування сольової залежності необхідно починати негайно, як тільки виявлено вживання солей.

Лікування залежності від солей в наркологічній клініці DDC – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, цілодобовий супровід фахівців, комплексне відновлення і розвиток особистості. Оскільки клієнт залучений як в психотерапевтичну роботу, так і в сферу фізичного відновлення, повний курс лікування залежності від солей забезпечує відновлення психіки, соціальних навичок, стійку мотивацію до тверезості і значне відновлення здоров’я навіть тоді, коли вживання солей набуло незворотного характеру наслідків.

Ви можете дізнатися більше про лікування залежності від солей, зв’язавшись з нами в будь-який час!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!