Лікування жіночої наркоманії.

Зважаючи на особливості біохімії жіночої гормональної та нервової системи, на зміну діяльності яких впливають психоактивні речовини, вживання наркотиків жінками має особливий характер. Наркоманія серед жінок не так поширена, як серед чоловіків, однак наслідки вживання наркотиків в разі жіночої наркоманії можуть бути набагато гіршими і незворотнішими. В першу чергу мова йде про фізичне здоров’я і психіку клієнта. Наслідки вживання наркотиків у жінок в емоційній сфері підривають психіку і сприйняття клієнта, тому лікування жіночої наркоманії фахівцями наркологічної клініки Doctor Dolinsky Clinical проводиться строго індивідуально.

Наркологічна клініка Doctor Dolinsky Clinical проводить лікування наркоманії за авторською запатентованою методикою, основними принципами якої є комплексне відновлення фізичної і психічної сфери життя, індивідуальний підхід до кожного клієнта, психотерапевтичне лікування наркоманії, як  захід до усунення причин наркоманії, концепція особистісного розвитку. Методика лікування наркоманії Doctor Dolinsky Clinical пропонує відновлення всіх сфер життя клієнта, які були зруйновані вживанням наркотиків, а саме фізичної, емоційної, соціальної та особистісної.

Лікування жіночої наркоманії в центрі реабілітації Doctor Dolinsky Clinical проводиться згідно вищевказаним принципам. Відмінністю від загальної програми є індивідуальний підхід до тих наслідків вживання наркотиків та ускладнень здоров’я психіки і тіла, які мають місце бути в разі жіночої наркоманії.

Основна проблема жіночої наркоманії – це швидкі темпи розвитку залежності, незворотній характер наслідків і важча форма перебігу хвороби наркоманія. Тому фахівці Doctor Dolinsky Clinical виробляють особливий підхід до лікування залежності у жінок. В першу чергу, створюються окремі підгрупи, з якими психолог і психотерапевт працюють індивідуально. Клієнти різних статей проживають окремо.

Індивідуальна програма лікування жіночої наркоманії дозволяє клієнту ефективно долати наслідки вживання наркотиків. Терапевтичне співтовариство, створене з однодумців є тим грунтом, з якого клієнт отримує мотивацію і сили для зміни свого характеру і усунення тих його сторін, які утримують в залежності.

Дізнайтеся більше про лікування жіночої наркоманії у Вашому випадку. Поспішайте зв’язатися з нашими фахівцями!

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!