Лікування залежності від спайса. Лікування залежності від курильних сумішей. Лікування спайсовой залежності Київ.

Лікування залежності від спайса – необхідний захід, який важливо застосовувати якомога швидше, коли виявлено вживання спайса. Наркологічний центр DDC проводить лікування залежності від спайсу і залежність від курильних сумішей в умовах закритого стаціонару.

Спайс і курильні суміші – це узагальнена назва ряду синтетичних наркотиків, які приймаються за допомогою куріння. Спайс і курильні суміші є синтетичним аналогом ТГК (тетрагідроканнабінолу, активної речовини марихуани). Однак вживання спайса по руйнівному впливу у багато разів перевершує вищевказаний наркотик.

Спайс і курильні суміші переважно синтезуються в Китаї, звідки наркотик імпортується в країни Європи через СНД. Купити спайс в Україні та Києві зараз дуже легко, так як наркотик поширюється швидкими темпами, і контроль над його обігом на державному рівні не налагоджений.

Лікування залежності від спайсу необхідно проводити якомога швидше, тому що наслідки вживання спайса незворотні і наступають навіть після разових проб наркотику. Наслідки від спайса в першу чергу виражені дегенерацією нервових клітин головного мозку, що супроводжується порушенням сприйняття, свідомості, психіки та емоційного стану пацієнта. Клієнт стає некерованим і небезпечним в першу чергу для самого себе. Якщо не припинити вживання спайса, залежний ризикує придбати невиліковні розлади психіки та нервової системи.

Лікування спайсовой залежності ефективно може проводитися тільки в умовах закритого стаціонару, коли пацієнт постійно залучений в програму лікування наркозалежності, і не має доступу до наркотичних речовин.

Зв’яжіться з нами в будь-який зручний час, щоб дізнатись більше про лікування залежності від спайса!

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!