Реабілітація, детоксикація відновлення із гарантією результату – лікування алкоголізму у місті Луцьк в Doctor Dolinsky Clinical!

7На зараз практично ніким не проводиться комплексне лікування алкоголізму в місті Луцьк. Сьогодні Ви можете звернутись до фахівців, які проведуть психотерапевтичну підтримку або фізичне відновлення, проте для одужання від алкоголізму потребується куди більше роботи та особливі умови її проведення. Сьогодні на базі Клініки Доктора Долінського відчинено повноцінне відділення для реабілітації алкозалежних в місті Луцьк! Звернувшись в Клініку Доктора Долинського Ви зможете отримати якісну та комплексну підтримку з лікування та реабілітації алкоголізму в умовах закритого стаціонару за місцем проживання.

Завдяки постійному супроводу ми повністю ізолюємо клієнта від всіх чинників можливого ризику. Повне припинення вживання алкоголю – основна умова для початку лікування залежностей.

Ми працюємо по комплексній авторській програмі реабілітації та соціалізації. Наша програма лікування алкоголізму має на увазі відновлення і повернення контролю над усіма, порушеними алкоголем сферами життя – фізичної, соціальної, психологічної та особистісної. Для цих цілей з пацієнтом працює цілий ряд фахівців, таких як лікар нарколог і психіатр, реабілітолог та фізіотерапевт, психолог і психотерапевт, консультанти по хімічним залежностям і сестринський персонал.

Професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного пацієнту дозволяють нам добитися гарантованого результату в позбавленні від алкогольної залежності!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!