Лікування алкоголізму, детоксикація, реабілітація та психотерапія в місті Одеса – кращі ціни, стовідсоткові гарантії якості та результату в Doctor Dolinsky Clinical!

hotel_odessa2У Doctor Dolinsky Clinical ви можете почати лікування алкоголізму в місті Одеса, потрапляючи в умови європейської клініки терапії залежностей. Doctor Dolinsky Clinical проводить реабілітацію алкозалежних в умовах закритого стаціонару, це означає, що клієнт буде повністю ізольований від факторів високого ризику, і буде перебувати під супроводом фахівців постійно. Ми проводимо лікування алкоголізму за авторською методикою реабілітації та соціальної адаптації хімічних залежних. Методика Doctor Dolinsky Clinical є надбанням більш, ніж семирічну праці вчених і фахівців у сфері наркології, психотерапії, реабілітації та багатьох інших наук.

Лікування алкоголізму в Одесі на базі Doctor Dolinsky Clinical передбачає комплексну терапію всіх, порушених вживанням алкоголю сфер життєдіяльності – фізичної, соціальної, емоційної та особистісної. Для цих цілей до реабілітації алкозалежних в Doctor Dolinsky Clinical притягнутий цілий ряд різнопрофільних фахівців. Лікування алкоголізму з клієнтом проводять такі співробітники, як лікар-нарколог вищої категорії і психіатр, психологічна служба, представлена психотерапевтом, психологом і коуч-тренером, фізіотерапевт, масажист та сестринський персонал, консультанти по хімічним залежностям.

Звернувшись в Клініку Доктора Долинського ви отримаєте можливість почати лікування алкоголізму в Одесі з гарантією надання якісних і результативних послуг. Прозорість методики, чесність по відношенню до клієнта і індивідуальний підхід до кожного дозволяють нам досягти стовідсоткового одужання навіть у найважчих випадках.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте компетентну консультацію саме у Вашій ситуації!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!