Лікування алкоголізму, реабілітація алкозалежності в місті Чернівці – комплексні рішення в Doctor Dolinsky Clinical!

%d0%bc%d0%b8%d1%80Ми проводимо всебічне лікування алкоголізму за авторською методикою в умовах закритого стаціонару. Принципами нашого методу є комплексність, індивідуальний підхід до кожного клієнта а так само компетентність і професіоналізм, як головний критерій наших співробітників. На базі Doctor Dolinsky Clinical відкриті відділення, лідируючі за статистикою успішного видужання випускників, і сьогодні ми надаємо можливість отримати лікування алкоголізму на європейському рівні в місті Чернівці.

Почавши лікування алкоголізму і реабілітацію в Чернівцях клієнт повністю ізолюється від факторів високого ризику і можливості вжити алкоголь, що є головною умовою для ефективного одужання від алкоголізму. Гарантією результату є постійне залучення клієнта в програму і всебічна робота з фахівцями з відновлення всіх, порушених вживанням сфер життя – фізичної, соціальної, емоційної та особистісної. Для цих цілей в місті Чернівці з клієнтом буде працювати цілий штат фахівців, в який входить – лікар нарколог і психіатр, реабілітолог та фізіотерапевт, психолог і психотерапевт, консультанти і сестринський персонал.

Реабілітація алкозалежності в Чернівцях є кращим рішенням, так як ми уявляємо єдине у всій області відділення, яке надає в цільної програмою такий комплекс послуг.

Почніть лікування алкоголізму в Чернівцях вже сьогодні! Зв’яжіться з нами прямо зараз і ми вирішимо проблему разом!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!