Лікування амфетамінової залежності, лікування залежності від амфетаміну – реабілітація, відновлення і одужання в DDC.

largeАмфетамінового залежність – одна з найпоширеніших хімічних залежностей на території України і СНД, тому не дивно, що ви звернулися до нас саме з цим запитом. Амфетамін сьогодні – порівняно легко доступний наркотик синтетичного ряду, дешевизна і доступність забезпечена відносною простотою виробництва навіть в домашніх умовах. Амфетамін надає неймовірніший руйнівний вплив на організм і психіку наркомана через свою крайню токсичність. Відомі випадки, коли навіть разове вживання амфетаміну призводило до незворотного порушення розуму і психіки.

868211Це означає, що лікування амфетамінової залежності слід починати негайно, як тільки виявлена хвороба. У DDC Ви можете отримати ряд комплексних послуг з лікування залежності від амфетаміну в умовах закритого стаціонару. Це означає, що клієнт залучений в терапевтичні процедури постійно, цілодобово перебуває під супроводом фахівців. Ми повністю ізолюємо пацієнта від факторів високого ризику і можливості вжити наркотик.

Застосування комплексного підходу, залучення цілого ряду різнопрофільних фахівців, індивідуальний підхід до кожного клієнта і робота за авторською науково виведеною програмою дозволяє нам гарантувати стовідсотковий результат у лікуванні залежності від амфетаміну.

Під час реабілітації в DDC клієнт за індивідуальною програмою одужання буде працювати з такими фахівцями, як лікар нарколог-психіатр вищої категорії, психотерапевт і психолог, фізіотерапевт, коуч-тренер, сестринський персонал, масажист та консультанти по хімічним залежностям. Це означає, що клієнт проходить безліч процедур, пов’язаних з відновленням всіх, порушених вживанням сфер життя. Це мотивація тверезості, профілактика зриву, психотерапія і психологічна допомога, фізична і особистісна реабілітація, соціалізація, відновлення здоров’я. У разі необхідності, можемо призначити лікування амфетамінової залежності препаратами.

Зіткнувшись з проблемою амфетамінової залежності – не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте компетентні рішення вже сьогодні!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!