Лікування метадонової залежності, реабілітація залежно від метадону, детоксикація і зняття ломки – комплексні послуги з гарантованим результатом в DDC!

Death for 50 Rupees

Метадонова залежність є найсильнішою хімічної адикцією, метадон викликає залежність на фізичному і психічному рівні, повністю позбавляючи людину контролю над своєю поведінкою і вживанням. Реабілітація метадонової залежності є необхідною і єдиною мірою, здатної повернути людині розсудливість. Метадонова залежність є однією з найбільш смертельних, так як ознаки передозування можуть бути виявлені не відразу, що ускладнює госпіталізацію і реанімацію залежного в критичній ситуації.

Більш того, метадонова залежність тягне за собою безліч опортуністичних захворювань – токсичний гепатит і цироз печінки, ниркова недостатність, серцево-судинні захворювання, повна деградація м’язових клітин і багато іншого. Все це означає, що лікування метадонової залежності являє собою цілий комплекс засобів і заходів щодо відновлення всіх, порушених метадоном сфер життя залежного. Лікування залежності від метадону слід довіряти тільки професіоналам – тільки так вдасться добитися гарантованого і стійкого результату.

Звернувшись в DDC Ви зробите правильний вибір – адже штат наших співробітників, це тільки кваліфіковані фахівці, ми проводимо лікування метадонової залежності в умовах клінічного стаціонару. Сталість застосовуваних методів, захист пацієнта від факторів високого ризику, комплексна робота над всіма, порушеними наркотиків сферами життя дозволяють нам гарантувати результат навіть в найскладніших ситуаціях.

Наші співробітники працюють над психологічним, фізичним, соціальним і особистісним станом пацієнта. Складаємо персональну програму для кожного клієнта, гарантуючи індивідуальний підхід в кожній конкретній ситуації. Умови стаціонару втягують пацієнта в програму одужання повністю, створюючи оптимальні умови для максимально комфортного і безболісного подолання залежності.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання від метадонової залежності вже сьогодні! Ефективні рішення і безкоштовні консультації цілодобово.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!