Барбітурати опис препарату. Дія барбітуратів на людину. Лікування залежності від барбітуратів в Клініці Доктора Долинського.

974919Барбітурати є похідними від барбітурової кислоти, це група медичних препаратів снодійної і седативної дії. Найчастіше барбітурати застосовуються як наркотичний препарат під час операцій (наркоз), та як протиепілептичний і протисудомний засіб. Придбання барбітуратів здійснюється тільки за рецептом. 

Вживання барбітуратів без відповідного призначення і супроводу призводить до виникнення хімічної залежності від барбітуратів. Барбітурати при надмірному вживанні вражають організм на фізичному і психологічному рівні.

Залежність від барбітуратів як правило має два варіанти виникнення – несумлінне супровід лікаря і спроби самолікування в 20% випадків, і умисне вживання барбітуратів як наркотична речовина в 80% випадків. Часто вживання барбітуратів мотивовано посиленням ефектів від інших наркотиків або ж для придушення синдрому відміни від речовини. З цього випливає, що швидше за все залежний від барбітуратів так само може споживати цілий спектр більш небезпечних наркотиків (такі як героїн, метадон, амфетамін та інші).

Залежність від барбітуратів є наркоманією, що чинить розкладання психічної, інтелектуальної, фізичної і соціальної сфери життя хворого. Тому почати лікування залежність від барбітуратів варто відразу, як тільки виявлена хвороба.

Як позбутися барбітуратової залежності? Лікування залежності від барбітуратів. 

Лечение булимии реабилитацияЗагальна схема лікування залежності від барбітуратів такаж сама, як і у випадку з іншими наркоманіями. Особлива увага при реабілітації барбітуратової залежності варто звернути на психокоррекцию пацієнта. Нерідко може знадобитися медикаментозна підтримка – лікування наркоманії препаратами – і супровід відповідного фахівця лікаря-нарколога.

Клініка Доктора Долинського надає весь спектр необхідних послуг з лікування наркоманії. Ми пропонуємо Вам комплексну і авторську методику, яка має на увазі відновлення всіх зруйнованих наркотиком сфер життєдіяльності при індивідуальному підході. Навчання пацієнта навичкам профілактики зриву відштовхуючись від його ситуації і прищеплення високого рівня мотивації збереження тверезості.

Почати лікування залежності від барбітуратів слід негайно, так як барбітурати руйнують психіку та нервову систему людини на органічному рівні. Особливо при застосуванні з іншими наркотиками. 

Ми гарантуємо одужання від барбітуратової залежності на сто відсотків! Спеціалісти DDC досягають позитивного результату навіть в найважчих ситуаціях! Телефонуйте прямо зараз, консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!