Лікування кокаїнової залежності, лікування залежності від кокаїну, реабілітація, фізіо- та психокорекція – повний набір послуг і гарантований результат в DDC!

Лечение зависимости от кокаинаКокаїн є дуже отруйним наркотиком, що призводить до багатьох органічних ускладнень на фізичному і психічному рівні. Залежність від кокаїну виникає практично з перших проб, протікає вкрай інтенсивно, а ймовірність припинити вживати кокаїн самостійно прагнути до нуля. Уражається гормональна і нервова система, відбувається поступове руйнування і виснаження організму в цілому. Кокаїн визнаний одним з найбільш адиктивних речовин серед наркотиків. Особливо болісними для одужує будуть перші 9-18 місяців після вживання. Цей стан депресії, що супроводжується сплесками панічних і психотичних атак. Людина в цьому стані не управляємо. Це означає, що лікування кокаїнової залежності слід почати негайно, відразу після того, як виявлена залежність.

Людина, що вживає кокаїн хронічно, після припинення вживання ризикує довгі роки знаходиться в стані депресії і пригніченості. Це обумовлює необхідність створення особливих умов для одужання. Саме тому лікування наркотичної залежності від кокаїну важливо довіряти професіоналам.

42Тому реабілітація кокаїнової залежності є необхідною умовою
для одужання. Тільки створення необхідних умов і постійна допомога кваліфікованих фахівців здатні повернути розсудливість і емоційну стійкість залежному. Звернувшись в Клініку Доктора Долинського Ви отримаєте всі необхідні і достатні послуги з комплексного одужанню.

Ми проводимо реабілітацію залежності від кокаїну в усіх сферах життєдіяльності, які були пошкоджені наркотиком. А саме проводиться відновлювальна робота в фізичної, емоційної, соціальної і духовної (особистісній сферах), з прищепленням мотивації і всіх необхідних навичок для підтримки тверезості в кожному конкретному випадку. Для реалізації програми одужання від кокаїнової залежностей з пацієнтом працює штат, що складається з усіх необхідних фахівців. А саме: лікар нарколог-психіатр вищої категорії, фізіотерапевт, масажист і сестринський персонал, психолог, психотерапевт і коуч тренер, експертів з питань хімічних залежностей.

Ми застосовуємо авторську комплексну методику реабілітації кокаїнової залежності. Методика Доктора Долинського є надбанням більш, ніж семирічної роботи вітчизняних і зарубіжних фахівців, а методи науково апробованими. Комплекс застосовуваних методів: детоксикація і очищення організму, процедури фізичного відновлення, глибинна психотерапія і особистісна робота, соціальна реабілітація після залежності, профілактика зриву і тренінги по підтримці тверезості. У разі необхідності можемо призначити медикаментозну підтримку – лікування від кокаїну препаратами.

У Клініці Доктора Долинського зрозуміють кожного, і нададуть дієві і ефективні методи для подолання залежності в кожному конкретному випадку. Ми гарантуємо результат одужання від кокаїнової залежності навіть в найважчих випадках – телефонуйте нам прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!