Чи важливо проводити лікування залежносі від марихуани? Дізнайтесь більше у фахівців!

1462560592_lechenie-ot-marihuanovoy-zavisimosti-v-rostove-na-donu-2Найбільш поширеним наркотиком в Україні є конопля чи марихуана. Марихуана, це препарат, який приймається інгаляційним шляхом куріння та фактично являю собою висушені листя чи суцвіття ТГК-місткої коноплі. Наразі Україна є східноєвропейським лідером за обсягом вироблення, внутрішнього споживання та експорту наркотичної коноплі. У Суспільстві розповсюджений міф, що конопля є відносно безпечним наркотиком, який не вражає здоров’я, психіку, та життя пацієнта. На жаль, це не так. Систематичне вживання коноплі викликає зниження розумових здібностей, хронічні хвороби системи дихання та серцево-судинної системи, психічно неврівноважені стани. Відміна коноплі супроводжується депресією, апатичністю, підвищеною втомою, зниженою мотивацією.

Але головне, що конопля викликає психічну залежність. У цьому стані людина вже не здатна керувати своєю поведінкою та прагне вживати коноплю постійно. У цьому стані особистість людини деградує повністю, а життя розвалюється. Крім того, вживання коноплі провокує вживання більш тяжких речовин. Так, за статистикою Клініки Доктора Долінського, 98% споживачів важких наркотиків починали з вживання коноплі.

Зокрема, вживання коноплі майже завжди супроводжується інтеграцією в кримінальне середовище. Цей фактор значно примножує фактори високого ризику та можливі наслідки вживання. Саме тому зупинити активне вживання та почати лікування залежності від коноплі є першочерговим завданням, коли виникла хвороба. Необхідно якомога швидше зупинити та мінімізувати наслідки вживання наркотиків. Не варто обманюватися, людина, залежна від канабіноїдів стає соціально небезпечною і втрачає контроль над своєю поведінкою. 

Лікування залежності від коноплі у Клініки Доктора Долінського

177421805-300x200

Наркологічна клініка DDC працює за новаторською авторською методикою лікування залежності. Ми практикуємо в Києві, але можливо транспортування на інші відділення в Україні. Пацієнт проходить лікування в умовах клінічного стаціонару європейскої якості. Клієнт перебуває в повній безпеці від будь-якої можливості повернутися в вживання. Супровід фахівців цілодобово, залучення в програму постійне. Відновлюються всі, порушені вживанням канабісу сфери життя. З клієнтом за індивідуальним планом одужання працює цілий ряд фахівців, і ми добиваємося абсолютного результату.

Не можна втрачати час, ніж раніше зупинити залежність від наркотика марихуана, тим легше і швидше вдасться домогтися одужання.

Гарантуємо 100% позбавлення від залежності – телефонуйте негайно!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!