Модель реабілітації DDC.

Реабілітація наркозалежних. Реабілітація алкозалежних. Терапія поведінкових розладів.

Наркологічний центр DDC працює за авторською запатентованою методикою «Ренесанс». Методика «Ренесанс» розроблена для реабілітації наркозалежних, алкозалежних та терапії поведінкових розладів. Реабілітація залежних «Ренесанс» заснована на принципах психотерапії, соціального розвитку, і концепції розвитку особистості Стівена Кові. Обов’язковою умовою реабілітації залежних в DDC є фізичне відновлення і медикаментозна підтримка, якщо це необхідно.

Основною метою моделі реабілітації «Ренесанс» є формування у клієнта навичок особистісного розвитку, управління емоціями, мотивації до тверезості, ресоціалізація клієнта і терапія залежності.

Модель реабілітації залежних DDC складається з чотирьох етапів одужання, проходження яких дають високу ефективність у подоланні залежності.

Одним з основних умов одужання від залежності в рамках проходження програми реабілітації DDC є часовий чинник. Програма реабілітації в DDC чітко унормована і розподілена по цільовим установкам, реалізація яких дозволить клієнтові позбутися залежності.

Головними установками програми DDC є:

  • Мотиваційна робота і аналіз виникнення і протікання залежності в кожному конкретному випадку.
  • Переусвідомлення проблеми залежності. Профілактика залежної поведінки, набуття навичок самоконтролю. Усвідомлення механізмів залежності і їх усунення на психологічному рівні.
  • Поліпшення і корекція психоемоційного стану клієнта.
  • Соціалізація клієнта, зміна моделей взаємовідносин із суспільством і близьким оточенням. Залучення в професійну і навчальну діяльність.

Програма реабілітації DDC спрямована на відновлення і поліпшення всіх аспектів життя пацієнта, яких торкнулася залежність, а саме – фізичну, соціальну, психологічну та особистісну сфери життя.

Дізнайтеся більше про реабілітацію залежних в DDC – зв’яжіться з нами прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!