%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

D.D.C – партнерство заради успіху!

Наша організація розуміє, наскільки важливо співпрацювати з іншими людьми і структурами заради максимально ефективного досягнення результату нашої діяльності. Ми співпрацюємо як з перевіреними часом і результатами організаціями, так і з молодими групами людей, які хочуть зробити цей світ кращим. У нашій співпраці головне не ім’я, або статус, а результат і користь взаємодії.


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Клініка терапії розладів харчової поведінки “Revocanda”

Організація з лікування харчових залежностей “Revocanda” – це група кваліфікованих фахівців, яка займається лікуванням харчових розладів на базі реабілітаційних центрів Наркологічної Асоціації Ренесанс.

Харчові розлади, або, як їх ще прийнято називати, залежністю, є актуальною проблемою сучасного суспільства, яка зачіпає долі сотень тисяч людей, що живуть на пострадянському просторі. Люди, які страждають цими формами розладів, так само потребують допомоги ззовні, як і хімічно залежні.

Висококваліфіковані фахівці організації “Revocanda” мають багаторічний досвід успішного лікування поведінкових розладів, при тому не тільки харчового характеру, але і характеру хімічних залежностей, що забезпечує фахівців багатим досвідом для успішного здійснення комплексного підходу в лікуванні.


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Благодійний фонд “Допомагаємо”

Благодійний Фонд «ДОПОМОГАЄМО» – український фонд, заснований в 2009 році в Дніпропетровську волонтерами дитячих відділень лікарень і батьками, які взяли в свої сім’ї сиріт з інтернатних установ.

Наші цілі:

  • ДОПОМОГАЄМО матеріально, психологічно і юридично хворим дітям та дітям-сиротам, сім’ям у складних життєвих ситуаціях; ДОПОМОГАЄМО благодійникам та волонтерам реалізувати їх потреби в допомозі нужденним;
  • ДОПОМОГАЄМО компаніям впроваджувати їх соціальні ініціативи;
  • ДОПОМОГАЄМО співробітникам рости професійно.

Напрямки діяльності:

  • ЗДОРОВ’Я – фінансова підтримка тяжкохворих дітей та дорослих. Допомога лікарням.
  • СІМ’Я – популяризація сімейних форм влаштування. Підтримка прийомних сімей та сімей в складних життєвих обставинах.
  • ДОСТУПНІСТЬ – соціалізація людей з інвалідністю.

Помогаем


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Фонд підтримки серцево хворих “Серце на долоні”

Благодійний фонд «Серце на долоні» створений співробітниками Інституту серця МОЗ України в 2010 році.

Головне завдання Фонду – забезпечення найбільш незахищених категорій населення України (в першу чергу дітей) своєчасної та якісної медичної кардіологічної та кардіохірургічної допомогою.

Його місія:

  • Надання допомоги в лікуванні вроджених вад серця у дітей – сиріт та дітей з неповних та малозабезпечених сімей.
  • Надання допомоги для передопераційного, інтраопераційного та реанімаційного ведення маленького пацієнта, а також ведення пацієнта не вимагає хірургічної корекції: порушення ритму серця.

Сердце на ладони


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Клініка терапії залежності “Genesis Life”

Реабілітаційний центр «Genesis Life» – це центр, що надає комплексне лікування алкоголізму та інших видів залежностей на базі “Renaissance Life”. Реабілітаційний центр «Genesis Life» проводить всебічне лікування алкоголізму на європейському рівні домагаючись стабільно високих результатів в реабілітації. Лікування алкоголізму в Києві на базі реабілітаційного центру «Genesis Life» можна здійснювати в повному обсязі в рамках закритого стаціонару, або провести допоміжні процедури, такі як детоксикація, підшивка.

«Genesis Life» надаючи ефективне лікування алкоголізму в Києві лідирує в цій області, що забезпечується залученням висококваліфікованих фахівців і запатентованих технологи. Більше дізнатися про лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі «Genesis Life» можете, натиснувши на картинку!


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Мережа аптека “Країна Здоров’я”

unnamedМережа аптек «Країна Здоров’я» (ТОВ «Столичний Медичний Альянс») розпочала свою роботу на ринку України в 2005 році і представлена 33 аптеками в Києві та Київській області. З 2006 року входить до складу холдингу «Unipharma» (ТОВ «Юніфарма» – це сучасна холдингова компанія, що працює в різних сферах медичного і фармацевтичного бізнесу).

У 2013 році мережа аптек «Країна Здоров’я» зайняла призове місце в номінації «Аптечна мережа року» на конкурсі «Панацея – 2013» – щорічна церемонія нагородження професіоналів фармацевтичної галузі.

Мережа аптек «Країна Здоров’я» – це поєднання традицій класичної аптеки з швидким і високоякісним обслуговуванням. Клієнти мережі аптек «Країна Здоров’я» мають можливість підібрати необхідний препарат або товар для здоров’я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Девіз компанії – «Турбота – найкращі ліки» – хороший стимул для вибору правильних пріоритетів у розвитку і постійному прагненні до досконалості нашої Компанііію фахівця.

kraina-z.com.ua

apteka.kraina-z.com.ua


%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Проект терапії ігрових залежностей “Game Over”

logoПроект «Game Over» призначений для людей, які потрапили в залежність від онлайн ігор, а також для їх близьких. Перш за все, важливо те, що проект не комерційний і створюється добровольцями: людьми, які самі були залежні, але змогли подолати проблему залежності від онлайн-ігор. Ми прекрасно розуміємо про що йдеться і можемо компетентно допомогти в залежним цієї проблеми. Фахівці проекту «Game Over» надають всебічну терапію залежності від комп’ютерних ігор. Ми прекрасно розуміємо наскільки цікавими можуть бути ігри і в нашій особі Ви завжди знайдете тих, хто готовий Вас вислухати.

Пам’ятайте, що усвідомлення проблеми – перший крок до її вирішення.

В даний момент проект «Game Over» активно розвивається, ми шукаємо людей, які готові взяти участь в роботі над проектом. Ми щиро раді прийняти будь-яку допомогу!

кнопка