Етапи одужання в Клініки Доктора Долинського – Реабілітація наркоманії, алкоголізму та інших залежностей.

Лечение наркомании в ВинницеРеабілітація наркоманії, алкоголізму та інших залежностей – це другий етап в лікуванні наркотичних залежностей за Програмою терапії і реабілітації Клініки Доктора Долинського. Під терміном реабілітація наркозалежності часто мають на увазі лікування наркоманії або інших залежностей в цілому на базі центру реабілітації.

Етап реабілітації залежностей, як і всі інші етапи одужання йдуть паралельно. Просто в проміжку від двох тижнів до трьох місяців реабілітації процедури з етапу саме реабілітації перевершують інші етапи за своєю інтенсивністю і часових рамок. Етап реабілітації наркотичної або алкогольної залежності в Наркологічної Клініці Доктора Долинського – це реалізація комплексного підходу за індивідуальним планом у вирішенні кожної проблеми, що склалася.

Реабілітація залежностей в Наркологічній клініці Доктора Долинскього представляється з себе етап послідовного:

  • комплексного психічного і фізичного відновлення;
  • виявлення та усунення причин виникнення залежності в кожній конкретній ситуації;
  • консультативної та групової терапії відповідними фахівцями (психолог, психотерапевт, консультанти по хімічним залежностям);
  • профілактики можливого зриву і цілісної інформативною підготовки;
  • супроводу лікаря нарколога-психіатра з можливістю медикаментозної підтримки, коли це необхідно

Реабілітація наркоманії – необхідний і найважливіший етап в лікуванні залежності. Без реабілітації залежностей неможливо самостійне подолання наркоманії, алкоголізму або інших залежностей. Не маючи знань, і розуміння проблеми конкретно у своїй ситуації, залежний раз по раз буде обманювати себе і зриватися.

Проходячи цей етап пацієнт відновлюється психічно і фізично. Це дозволить провести грамотну психокоректувальну роботу і ресоціалізацію. Підготує пацієнта до вирішення багатьох життєвих завдань, пов’язаних зі збереженням тверезості з тим, що б вирішувати їх завжди ефективно. 

Важливо розуміти, що тільки комплексний підхід до вирішення проблеми і послідовне подолання залежності в кожній конкретній ситуації дозволить зберегти тверезість і позбутися залежності назавжди. Наші фахівці мають великий досвід і весь необхідний багаж знань, навичок та інструментів, для ефективного проведення такої роботи. Ми гарантуємо результат одужання навіть у найважчих ситуаціях.

Зіткнулися з залежністю? Зверніться до фахівців! Зателефонуйте нам прямо зараз, консультації безкоштовні.


Спасите жизнь себе и близким!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!