Стадії алкоголізму. Стадії алкоголізму прояви. Наслідки алкоголізму. 3 стадії алкоголізму.

Алкоголізм – це хронічне смертельне захворювання, викликане хімічною залежністю від спиртовмісних напоїв. Алкоголізм виражений в непереборної тязі до спиртного, і має три стадії протікання хвороби. Стадії алкоголізму мають свої особливості, що впливає на лікування алкоголізму в кожній з них. Стадії алкоголізму мають важливу властивісь, якщо алкоголізм не буде зупинений, попередня стадія алкоголізму неминуче перетікає в наступну стадію, але повернення з важкої стадії алкоголізму в попередню неможливо.

Існує три стадії алкоголізму, лікування алкоголізму фахівцями DDC в кожній стадії проводиться окремо.

Перша стадія алкоголізму – ознаки алкоголізму.

стадии алкоголизма первая стадияПерша стадія алкоголізму характерна тим, що клієнт відчуває психологічний дискомфорт при відсутності вживання алкоголю. На цій стадії формується психологічна залежність від алкоголю, яка є основною проблемою захворювання. Саме тому лікування алкоголізму необхідно проводити вже в першій стадії негайно, для того, що б швидко і максимально безболісно усунути проблему. На фізичному рівні перша стадія алкоголізму проявляється у вигляді появи абстинентного синдрому – похмілля, після вживання алкоголю. Людина починає пиячити, не усвідомлюючи наслідків своїх дій.

Людина вже не здатна відмовити собі у випивці надовго. Головною проблемою в лікуванні першої стадії алкоголізму є те, що клієнт, як правило, не усвідомлює проблеми, так як фізичних наслідків вживання алкоголю ще немає.

Умови закритого стаціонару і постійна робота з фахівцями дозволяє подолати бар’єр заперечення, і почати ефективне лікування алкоголізму.

Друга стадія алкоголізму – толерантність, протікання, лікування.

стадии алкоголизма вторая стадияДруга стадія алкоголізму характерна значним підвищенням толерантності до спиртного. Людина починає вживати алкоголь в рази більше, не досягаючи п’янкого ефекту. Настає фізична залежність від алкоголю, що ускладнює лікування алкоголізму в другій стадії. Вживання алкоголю виходить з-під контролю, і наступають численні фізичні наслідки алкоголізму. Алкоголізм набуває запійний характер. Здійснити вивід із запою самостійно дуже складно, зважаючи на відсутність контролю поведінки. Втрачається працездатність розуму і тіла, руйнується діяльність травної та ендокринної системи, вражається печінка. Людина поступово руйнує соціальну сферу свого життя, так як випивка, пияцтво і супутні наслідки стають постійним супутником хворого.

Лікування алкоголізму в другій стадії необхідно проводити відразу для того, що б запобігти фізичні наслідки алкоголізму, які незворотні.

Третя стадія алкоголізму. Виснаження організму і психіки. Алкогольна деградація. Хронічний алкоголізм.

стадии алкоголизма третья стадияТретя стадія алкоголізму характерна повною втратою контролю над поведінкою, людина стає асоціальною, нездатною продовжувати трудову діяльність, зберігати сім’ю. Фізичні наслідки алкоголізму явно виражені – токсичний гепатит, який переходить в цироз печінки, руйнування серцево судинної системи, виснаження тканин і м’язів. Третя стадія алкоголізму супроводжується незворотним руйнуванням психіки, викликаними ураженням тканин головного мозку. Амнезії, марення, місцями галюцинації, відсутність самосвідомості і контролю поведінки. Толерантність різко падає, тепер для досягнення п’янкого ефекту досить невеликої кількісті спиртного. Абстинентний синдром після переривання алкоголізму, виведення з запою, приймає затяжний характер, супроводжується делірієм ( «білою гарячкою»). Вивід із запою самостійно може привести до смерті хворого, необхідно проводити комплексну детоксикацію алкоголізму.

Лікування алкоголізму на третій стадії – це тривала процедура відновлення особистості і психіки хворого, яка може тривати від шести місяців. Тільки після відновлення алкоголік на третій стадії може почати психотерапевтичну роботу для усвідомленого утримання від алкоголю.

Не можна втрачати часу, коли виявлена алкогольна залежність. Дізнайтеся більше про стадії алкоголізму і лікування у наших фахівців!

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!