Лікування залежності статті – дізнайтесь більше про одужання від залежності!

Прочитати статті про те, що таке залежність Ви можете саме тут! Звернувшись до наших фахівців Ви дізнаєтесь про все, що пов’язано з подоланням проблеми. Інформативна підтримка від наших фахівців доступна також через наші статті, які складаються співробітниками Клініки. 

Очевидно, що залежність зачіпає багато аспектів життєдіяльності, і інформативна підготовка є важливою частиною роботи з залежністю. Читаючи наші статті, Ви можете бути впевнені в достовірності доносімой інформації та компетентності використовуваних джерел. Читайте наші статті, і дізнавайтеся більше про людську природу, психіці, здоров’я, соціального життя і багато іншого в розрізі одужання!

Дізнайтеся більше про проблему залежність – прочитайте статті!

Зміна системи цінностей під час лікування залежностей.

реабилитация зависимыхЗалежна людина уявляється у українській свідомості, як неблагонадійний елемент, який є небезпечним для себе та оточуючих. Вважається, що залежна людина стає залежною через хибну систему цінностей, яку надбала через неправильне виховання чи за власним бажанням. Це в багато чому хибне твердження. Адже залежність є надбаним захворюванням, і хибна система цінностей є лише проявом проблеми, а не причиною. Тим паче, потерпіла від залежності людина не може бути відповідальною за цю ваду…

Дізнайтесь більше в статті!

Як правильно обрати центр реабілітації? Головний критерій – комплексний підхід.

реабилитация зависимыхСьогодні лікування алкоголізму чи наркоманії є вельми актуальним запитом, адже кожна шоста сім’я в Україні зіткнулася з проблемою залежності. Але як вилікуватись від залежності, коли проблема вийшла з під контролю? Необхідна допомога спеціалістів. Тому вибір правильної та компетентної організації з лікування залежностей у багатому виявляє майбутній результат позбавлення від залежності. У нашій статті Ви дізнаєтесь про найголовніший критерій відбору компетентного центру чи наркологічної клініки.

Дізнайтесь більше в статті!

 

Прогресуюча – залежність буде тільки посилюватися з плином проблеми, якщо її не зупинити. Те ж стосується і руйнування життя.За визначенням Всесвітньої Організації Здоров’я (що задокументовано у Міжнародному Класифікаторі Хвороб) залежність (патологічна аддикция) – це непереборна тяга до предмету залежності, без можливості контролювати свою поведінку і руйнуванням всіх сфер життєдіяльності через залежність. Залежність є прогресуючою, невиліковною, смертельною і первинної хворобою. Ці фактори означають наступне:


  1. Невиліковна: залежність можна зупинити, але залежний вже ніколи не зможе контролювати залежна поведінка.
  2. Смертельна: природно, залежна поведінка призводить до погіршення здоров’я і передчасної смерті.
  3. Первинна: залежність є первинною проблемою. Це означає, що будь-які причини не викликали початок залежності, їх усунення не призведе до усунення залежності. Хоча у самої хвороби залежності є органічні, психологічні та інші причини протікання, і їх подолання є важливою частиною роботи

Пам’ятайте, що залежність – це хвороба. А порятунок від хвороби, це в першу чергу робота з професіоналами. не займайтеся самолікуванням, перебуваючи в проблемі, адже без відповідної кваліфікації та умов Ви можете тільки ускладнити проблему. Так само остерігайтеся неперевірених, ненаукових і непідтверджених методик лікування залежностей. Якщо Вам обіцяють миттєвий результат без будь-яких зусиль, це вірна ознака обману. Адже медичним співтовариством проблема залежності визнана невиліковною, і найефективнішим методом для подолання проблеми є реабілітація в умовах клінічного стаціонару.

Потребуєте термінової допомоги у проблемі? Зателефонуйте нам прямо зараз, ті отримайте допомогу вже сьогодні!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!