Умови проживання і реабілітації залежностей в DDC!

Клиника-Доктора-Долинского-2У Наркологічному центрі DDC проводять лікування наркоманії та лікування алкоголізму в умовах зачиненого стаціонару. Тому умови проживання грають першочергову роль у всьому процесі реабілітації. Поєднання умов проживання європейського рівня та роботи високоякісних фахівців робить реабілітацію у D.D.C. максимально ефективною. У Центрі створені усі умови для комплексного та повноцінного одужання та проживання. DDC пропонує три повноцінних укомплектованих відділення у двох корпусів Клініки. Будівлі центру оточені дендра-парком на територією загальною площею в 2000 квадратних метрів. Відділення розташовані у будівлях загальною площею в 2000 кв. метрів також. Пропонуємо продивитись фотографії центру та території за посиланням!

З чого складаються умови для проживання та комфорту

Високий рівень комфорту, затишна атмосферу, повна технічна оснащеність відділень є впевненою перевагою проходження як короткострокового так і довгострокового лікування у Центрі. На базі Клініки Доктора Долинського Ви гарантовано отримаєте наступні базові умови:

  • Два просторих корпусу з повноцінними умовами для життя (кухня, їдальня, тренінгові зали, сан. Вузли)
  • Спортивні майданчики та тренажерні зали для пацієнтів
  • Маніпуляційні та терапевтичні кабінети для надання відповідних послуг (масаж, рефлексотерапія і т.п.)
  • Дві сауни для постійного користування
  • Wi-Fi, телебачення

Ми пропонуємо найкращі рішення з гарантованим результатом одужання від залежності. А крім цього найкомфортабельніші і укомплектовані умови! Якщо Ви вирішили звернутися за допомогою в лікуванні хімічних і поведінкових залежностей – стаціонар є найкращим рішенням. Так як в умовах стаціонару Ви не тільки забезпечите себе і близьких від непередбачених ситуацій, але так само отримаєте повний спектр комплексних послуг за індивідуальною програмою одужання. 

Зателефонуйте нам прямо зараз, отримайте безкоштовну консультацію за телефоном чи у відділенні!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!