Залежність від азартних ігор, лудомания: опис захворювання, ознаки лудоманії, лікування залежність від азартних ігор.

Зависимость от азартных игрЗалежність від азартних ігор сьогодні є однією з найбільш поширених в Україні поведінкових аддикций. Залежність від азартних ігор або лудомания виражена у непереборному бажання все більше грати в азартні ігри на гроші та інші матеріальні цінності, на шкоду всім сферам життєдіяльності людини. Залежний продовжує грати в азартні ігри навіть не дивлячись на бажання припинити гру і явний ризик втрати великих сум грошей і майна. Лудомания повністю позбавляє людину контролю над своєю поведінкою.

Лудомания, як і будь-яка інша хвороба, зокрема залежність, має ряд характерних для себе симптомів:

  • Все більше і більше часу людина присвячує азартним іграм
  • Людина починає приховувати своє залежна поведінка – відвідування гральних закладів, онлайн-казино
  • Людина дає обіцянки припинити ігри, намагається контролювати проблему, проте потім з’ясовується, що людина продовжує грати
  • Все більше грошей і матеріальних цінностей програється, залежний влазить в борги
  • Агресія, асоціальність з боку залежного для захисту залежної поведінки
  • Крадіжки, інші кримінальні історії для задоволення залежної поведінки

Важливо розуміти, що лудомания – це залежність. Це означає, що хвороба прогресуватиме далі, якщо її не зупинити, і приведе зрештою до трагічних наслідків. Кращим рішенням для того, що б гарантовано позбутися від проблеми є лікування лудоманії.

Незважаючи на те, що лудомания є не хімічної залежністю, і не призводить до органічного розкладання організму, часом ігроманія призводить до таких же трагічних наслідків, як наркоманія і алкоголізм. Наслідки залежності від азартних ігор, якщо її не зупинити: зруйновані відносини і сім’я, проблеми з роботою, звільнення, втрата репутації, програш великого кількості матеріальних цінностей і грошей, нервові зриви, втрата самостійності. Зовсім від азартних ігор можуть програти абсолютно все майно, яке наживали на протязі життя вони та їхні близькі. Дуже часто лудомания призводить до утворення інших залежностей – наркоманії, алкоголізму.

Сукупність цих факторів призводить до висновку, що лудомания є дуже небезпечною проблемою, яка вимагає невідкладного рішення. Кращим варіантом в даній ситуації є допомога з боку фахівців. Тільки компетентні в області лікування залежностей працівники в спеціалізованих умовах стаціонару здатні надати ефективну підтримку.

Лудомания є серйозною проблемою як в сім’ї і життя окремо взятої людини, так і в суспільстві. Дізнайтеся більше про лудоманію і шляхи усунення проблеми – зателефонуйте нам прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!